Skip to main content

COLLAGEN JOINTS
SHOTS

Sąnariams ir kremzlėms
Kaulų, raumenų veiklai

Skysti, gerai ir greitai organizmo pasisavinami maisto papildai su kolagenu, hialuronu ir būtinosiomis medžiagomis sąnariams bei sklandžiam judėjimui. Stiprios koncentracijos, be pridėtinio cukraus.

Sudėtyje hidrolizuotas kolagenas, hialurono rūgštis, vitaminas C ir D3, chondroitino sulfatas.
Skysta forma – greitesnis pasisavinimas.
Stipraus poveikio ingredientai – ekstraktai.
Stiprios koncentracijos.
Be pridėtinio cukraus.
Patogus ir greitas vartojimas – tik vienas buteliukas per dieną, kurio nereikia užsigerti vandeniu.
Tinka vartoti nuo 12 metų.

Galima vartoti nėščioms ir žindančioms pasitarus su prižiūrinčiu daktaru.

Fizinio aktyvumo mažėjimas, buities ruošos palengvinimas naujausiomis technologijomis, sėdimas darbas, nesubalansuota mityba kelia daug iššūkių žmogaus fizinei sveikatai, o ypač sąnariams, kremzlėms. Rūpinantis sąnarių sveikata, sklandžiu judėjimu svarbu didinti fizinį aktyvumą bei aprūpinti sąnarius naudingomis medžiagomis.

Greenify siekė sukurti maisto papildus, kurie padėtų sąnariams ir kremzlėms, kad visas judėjimo aparas veiktų sklandžiai bei tuo pačiu imtų veikti kuo greičiau, naudodami naujausias technologijas ir parinkdami tinkamiausią vartojimo formą.
Skystos maisto papildų formos įsisavinamos per 30-45 minutes, konkrečiai kolagenas per 2-3 valandas.

GREENIFY COLLAGEN JOINTS SHOTS – skystos formos maisto papildai sąnariams ir kremzlėms: hidrolizuotas kolagenas, hialurono rūgštis, chondroitinas, gliukozaminas, vitaminai C ir D.

Gamtastiškas efektas su Greenify!

Skystos dienos dozės

Naudingų medžiagų sąnariams, sklandžiam judėjimui.

Sudėtyje yra hidrolizuotas kolagenas ir hialurono rūgštis

Skysta forma

Greitesnis, efektyvesnis pasisavinimas.

Patogus vartojimas

Tik 1 buteliukas per dieną.

Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kremzlių ir kaulų funkcijai, susidarymą. Vitaminas D padeda palaikyti normalią raumenų funkciją ir kaulų būklę.

Vanduo, stabilizatorius – glicerolis, hidrolizuotas kolagenas, chondroitino sulfatas, fruktozė, D-gliukozamino sulfato kalio chloridas, L-askorbo rūgštis (vitaminas C), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga – citrinų rūgštis, natūrali apelsinų kvapioji medžiaga, natrio hialuronatas (hialurono rūgštis), emulsiklis – polioksietileno sorbitano monooleatas (polisorbatas 80), konservantas – kalio sorbatas, natūrali citrinų kvapioji medžiaga, cholekalciferolis (vitaminas D3).

10ML RMV*
Hidrolizuotas kolagenas 1000 mg
Chondroitino sulfatas 500 mg
Gliukozamino sulfato kalio chloridas 250 mg
Vitaminas C 80 mg 100 %
Hialurono rūgštis 25 mg
Vitaminas D3 5 µg (200 TV) 100 %

*RMV – referencinė maistinė vertė

Rekomenduojama vaikams nuo 12 metų ir suaugusiesiems gerti po 1 buteliuką per dieną po valgio. Prieš vartojimą suplakti. Rekomenduojama vartoti bent 3 mėnesius.

LAIKYMAS: laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, sausoje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Supakuotas naudojant apsaugines dujas.

Maisto papildas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Pirkėjų patirtys

Norite palikti savo atsiliepimą? Palikti atsiliepimą

Evaldas G.

Neapsakomai džiaugiuosi atsiradus šiems maisto papildams! Esu patenkinta ne tik maisto papildo poveikiu, bet ir puikiu skoniu. Ačiū!

Aurelija M.

Nupirkau mamai, kuri turi sodą ir pavasarį stipriai kibus į darbus, skundžiasi sąnarių skausmais. Jau baiginėja pakuotę, sodo sezonas jau atidarytas, bet dar negirdžiu jokių skundų apie sąnarių sveikatą. Gal veikia produktas?! 😊

Algirdas B.

Puikus produkto skonis ir dar puikesnis poveikis! Atsikračiau ne tik nuolatinio sąnarių traškesio, bet ir nemalonių pojūčių juose.

Eugenija S.

Produktas, kuriam nėra lygių! Esu išbandžiusi daugybę maisto papildų sąnariams ir apsistojau ties Greenify Collagen joints shots, nes suvartojus vos pusantros pakuotės, pajaučiau ryškų pagerėjimą kelių sąnariuose.