Skip to main content

DEEP SLEEP
SHOTS

Atsipalaidavimui ir miego kokybei
Greitesniam užmigimui
Psichinei sveikatai, nervų sistemai

Skysti, gerai ir greitai organizmo pasisavinami maisto papildai su augalų ekstraktais giliam ir kokybiškam miegui, greitam rezultatui pasiekti. Stiprios koncentracijos, be pridėtinio cukraus.

Sudėtyje paprastųjų apynių spurgų, vaistinių melisų lapų, raudonžiedžių pasiflorų žiedų ekstraktai, melatoninas, gama-amino sviesto rūgštis (GABA).
Skysta forma – greitesnis pasisavinimas.
Stipraus poveikio ingredientai – ekstraktai.
Stiprios koncentracijos.
Be pridėtinio cukraus.
Patogus ir greitas vartojimas – tik vienas buteliukas per dieną, kurio nereikia užsigerti vandeniu.
Tinka vartoti nuo 12 metų.

Žmogus praleidžia apie trečdalį savo gyvenimo miegodamas, jis yra būtinas normaliai fiziologinei ir psichologinei būsenai. Kokybiškas ir pakankamai ilgas miegas yra reikalingas, norint atgauti jėgas ir pasiruošti kitos dienos iššūkiams. Miego metu organizmas atsiskiria nuo išorinio pasaulio, o smegenys tvarko būdravimo metu gautą informaciją. Suaugusiam žmogui rekomenduojama miegoti bent 7 valandas per dieną, tačiau daugelis susiduria su sunkumais užmigti, net jei laiku atsigula.

Greenify siekė sukurti maisto papildus, kurie padėtų greitai ir lengvai užmigti bei kokybiškai išmiegoti 7-8 valandas. Naudodami naujausias technologijas ir parinkdami tinkamiausią vartojimo formą. Deep sleep shots leidžia greitai pasiekti norimą rezultatą miego metu.
Skystos maisto papildų formos įsisavinamos per 30-45 minutes. Veikimo greitis ypač svarbus kai reikia čia ir dabar lengvai užmigti bei gerai išsimiegoti.

DEEP SLEEP SHOTS – skystos formos maisto papildai augalinių ekstraktų, melatonino, aminorūgščių giliam, kokybiškam miegui ir atsipalaidavimui. Sudėtyje esantys paprastųjų apynių spurgų, vaistinių melisų lapų, raudonžiedžių pasiflorų žiedų ekstraktai, melatoninas, gama-amino sviesto rūgštis (GABA) padeda:

  • atsipalaiduoti ir užmigti;
  • mažinti laiko, reikalingo norint užmigti, trukmę;
  • palaikyti normalią psichinę sveikatą, nervų sistemos veiklą;
  • palaikyti atsparumą stresui;
  • mažinti subjektyvų laiko juostų skirtumo pajautimą.

Gamtastiškas efektas su Greenify!

Skystos dienos dozės

Augalinių ekstraktų, melatonino, aminorūgščių giliam miegui ir ramybei.

Sudėtyje 1mg melatonino. Saugi augalinė formulė

Tinka ir veganams.

Skysta forma

Greitesnis, efektyvesnis pasisavinimas.

Patogus vartojimas

Tik 1 buteliukas per dieną.

Paprastieji apyniai padeda palaikyti normalų užmigimą ir normalią nervų sistemos veiklą. Vaistinės melisos padeda palaikyti normalią psichinę sveikatą, padeda atsipalaiduoti ir užmigti. Raudonžiedės pasifloros padeda palaikyti atsparumą stresui ir normalų užmigimą. Melatoninas padeda mažinti laiko, reikalingo norint užmigti, trukmę. Teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant 1 mg melatonino prieš einant miegoti. Melatoninas padeda mažinti subjektyvų laiko juostų skirtumo pajautimą. Teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant ne mažiau kaip 0,5 mg prieš einant miegoti pirmą kelionės dieną ir kelias dienas po atvykimo į kelionės tikslo vietą.

Vanduo, stabilizatorius – ksilitolis, paprastųjų apynių (Humulus lupulus) spurgų ekstraktas, vaistinių melisų (Melissa officinalis) lapų ekstraktas, gama-amino sviesto rūgštis (GABA), raudonžiedžių pasiflorų (Passiflora incarnata) žiedų ekstraktas, konservantas – kalio sorbatas, natūrali mėtų kvapioji medžiaga, tirštiklis – ksantano derva, melatoninas.

10ML
Paprastųjų apynių spurgų ekstraktas 250 mg
Vaistinių melisų lapų ekstraktas 150 mg
Gama-amino sviesto rūgštis (GABA) 150 mg
Raudonžiedžių pasiflorų žiedų ekstraktas 100 mg
Melatoninas 1 mg

*RMV – referencinė maistinė vertė

Rekomenduojama vaikams nuo 12 metų ir suaugusiesiems gerti po 1 buteliuką prieš miegą. Prieš vartojimą suplakti.

LAIKYMAS: laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, sausoje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Supakuotas naudojant apsaugines dujas.

Maisto papildas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Pirkėjų patirtys

Norite palikti savo atsiliepimą? Palikti atsiliepimą

Saulė M.

Greenify Deep Sleep Shots nuo šiol yra mano ilgo ir kokybiško miego paslaptis! Džiaugiuosi atradusi tokį nuostabų produktą.

Arūnė B.

Sunku buvo patikėti, kai niekaip nepavykstant užmigti, išgėrus vos vieną šotuką, iškart pradėjau žiovauti ir kelių minučių laikotarpyje net nepajutau, kaip užmigau.

Songailė I.

Super!!! Rekomenduoju visiems, kuriems nepavyksta skalndžiai užmigti ar atsipalaiduoti.

Joris G.

Vartoju pats ir kitiems rekomenduoju. Išbandykite patys ir suprasite ką turiu omenyje.

Julita Z.

Iki šio maisto papildo negalėjau sklandžiai užmigti. Suvartojus vos vieną pakuotę ženkliai sutrumpėjo užmigimo laikas.

Sonata V.

Pasakysiu trumpai... Greenify Deep Sleep Shots yra mano tobulo miego formulė! Visiems rekomenduoju.

Aušra T.

Gana skeptiškai žiūrėjau į šią naujieną, kurią gavau švenčių proga. Bet, pavartojus, po kelių naktų pastebėjau, kad sapnuoju ryškius, spalvotus sapnus, ryte daug labiau pailsėjusi jaučiuosi. Rekomenduoju nepabijoti, išbandyti!

Neringa M.

Turiu gerų atsiliepimų apie Greenify Deep sleep shots - kad tikrai veikia, t.y. greitai padeda užmigti ir leidžia gerai, kokybiškai išsimiegoti! Rekomenduoju visiems, turintiems miego sutrikimų! P.s. po nakties nesijaučiu mieguista. Atvirkščiai atsikeliu labai energinga. 🙂

Ingrida C.

Puikiai veikiantis produktas! Vieną naktį niekaip negalėjau užmigti, todėl išgėriau Greenify Deep sleep shots. Prabudus ryte vis stengiausi atsiminti, kada spėjau užmigti, nes atsiminiau tik šoto išgėrimą ir tuomet sapną. 🙂 Dabar nebesikankinu, kai tik negaliu užmigti iškart geriu Greenify Deep sleep shots.

Rita L.

Užmigti - lengvai užmiegu, bet dažnai prabundu vidury nakties ir nebegaliu vėl užmigti. Draugė pasiūlė išbandyti Greenify Deep sleep shots. Prieš pirmą kartą bijojau, kad bus sunku atsikelti ir būti darbingai nuo pat ryto. Tačiau šis produktas labai nustebino, kad prabudus vidury nakties ir išgėrus šotą, labai greitai užmigau, o ryte atsikėlus ypač žvaliai jaučiausi. 🙂