Skip to main content

STRONG BONES
SHOTS

Stipriems kaulams ir dantims
Kalcio ir fosforo įsisavinimui

Skysti, gerai ir greitai organizmo pasisavinami maisto papildai tvirtiems kaulams ir dantims. Stiprios koncentracijos, be pridėtinio cukraus.

Sudėtyje kalcis, fosforas, vitaminai K2 ir D3.
Skysta forma – greitesnis pasisavinimas.
Stipraus poveikio ingredientai – ekstraktai.
Stiprios koncentracijos.
Be pridėtinio cukraus.
Patogus ir greitas vartojimas – tik vienas buteliukas per dieną, kurio nereikia užsigerti vandeniu.
Tinka vartoti nuo 12 metų.

Galima vartoti nėščioms ir žindančioms pasitarus su prižiūrinčiu daktaru.

Visi siekiame sveikatos, atletiškų ir gražių kūnų bei gyvenimo malonumų. Keičiant mitybos įpročius ir gyvenimo būdą, iškilęs iššūkis veikia visą mūsų judamąjį aparatą, ypač kaulus ir dantis. Kaulai yra svarbios kūno atraminės struktūros, palaikančios judėjimą ir laikyseną. Kauluose, kaip ir visame organizme, nuolat vyksta gamybos ir irimo procesai. Netinkama kalcio ar kitų medžiagų pusiausvyra gali neigiamai paveikti kaulų tankį ir masę.

Greenify siekė sukurti maisto papildus tvrtiems kaulams ir dantims bet tuo pačiu, kad imtų veikti kuo greičiau, naudodami naujausias technologijas ir parinkdami tinkamiausią vartojimo formą.
Skystos maisto papildų formos įsisavinamos per 30-45 minutes.

GREENIFY STRONG BONES SHOTS – skystos formos maisto papildai tvirtiems kaulams ir dantims, kurių sudėtyje esantys kalcis, fosforas, vitaminai K ir D, padeda palaikyti:

  • dantų ir kaulų būklę;
  • kalcio ir fosforo įsisavinimą.

Gamtastiškas efektas su Greenify!

Neturi kreidos skonio.
Rekomenduojama nuo 12 metų, bet gali vartoti ir vaikai nuo 3 metų išgerdami tik pusę shot’o.

Skystos dienos dozės

Būtinų medžiagų tvirtiems kaulams ir dantims.

Saugi augalinė formulė

Tinka ir veganams.

Skysta forma

Greitesnis, efektyvesnis pasisavinimas.

Patogus vartojimas

Tik 1 buteliukas per dieną.

Kalcis reikalingas normaliai dantų ir kaulų būklei palaikyti. Fosforas padeda palaikyti normalią dantų ir kaulų būklę. Vitaminas D padeda palaikyti normalų kalcio ir fosforo įsisavinimą. Vitaminas K padeda palaikyti normalią kaulų būklę.

Vanduo, mikronizuotas kalcio fosfatas (ortofosforo rūgšties kalcio druskos, emulsiklis – sojų lecitinas), stabilizatorius – ksilitolis, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga – citrinų rūgštis, natūrali persikų kvapioji medžiaga, tirštiklis – ksantano derva, konservantai – natrio benzoatas ir kalio sorbatas, menachinonas-7 (vitaminas K2), cholekalciferolis (vitaminas D3).

10ML RMV*
Kalcis 500 mg 62,5 %
Fosforas 250 mg 35,8 %
Vitaminas K2 75 µg 100 %
Vitaminas D3 25 µg (1000 TV) 500 %

*RMV – referencinė maistinė vertė

Rekomenduojama vaikams nuo 12 metų ir suaugusiesiems, tame tarpe ir 60 m. bei vyresniems žmonėms, gerti po 1 buteliuką per dieną po valgio. Prieš vartojimą suplakti. Rekomenduojama vartoti bent 3 mėnesius.

LAIKYMAS: laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, sausoje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Supakuotas naudojant apsaugines dujas.

Maisto papildas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Pirkėjų patirtys

Norite palikti savo atsiliepimą? Palikti atsiliepimą

Elena S.

Vaistininkė rekomendavo perkant maisto papildus sąnariams, kaip papildomą apsaugą išlikti sveikai traumų sezono metu, esant didžiulei tikimybei paslysti.

Irena V.

Perskaičiusi informaciją, kad kasmet prarandame po 2-3% kaulų masės, nusprendžiau sustiprinti savo kaulus ir dantis su Greenify Strong bones shots, kurį labai patogu vartoti, o skonis superinis!

Marius G.

Sužavėjo puiki maisto papildo sudėtis ir tai, kad jame nėra pridėtinio cukraus bei laktozės, kurios mano organizmas netoleruoja.

Marija J.

Vaistininkė patarė vartoti šį maisto papildą, kad užtikrinti reikiamą kiekį medžiagų būtinų kaulams ir dantims, kurių ypač mažėja po menopauzės.