Skip to main content

STRONG BONES
SHOTS

Stipriems kaulams ir dantims
Kalcio ir fosforo įsisavinimui

Visi norime būti sveiki, turėti atletiškus, gražius kūnus ir mėgautis gyvenimu. Keičiantis mitybos įpročiams, gyvenimo būdui, kyla iššūkis visam judamajam aparatui, o ypač kaulų ir dantų sveikatai. Kaulai yra mūsų kūno atraminės struktūros, palaikančios judėjimą, laikyseną. Kaip ir visame organizme, taip ir kauluose nuolat vyksta gamybos ir irimo procesai. Jei ši pusiausvyra sutrinka dėl kalcio ar bet kurių kitų medžiagų trūkumo, tai atsiliepia ir kaulų tankiui bei masei.

Greenify mokslininkai atsižvelgdami į šiuolaikinio žmogaus poreikius, sukūrė GREENIFY STRONG BONES SHOTS – skystas dienos dozes būtinų medžiagų tvirtiems kaulams ir dantims, kurių sudėtyje esantys kalcis, fosforas, vitaminai K ir D, padeda palaikyti:

  • dantų ir kaulų būklę;
  • kalcio ir fosforo įsisavinimą.

Gamtastiškas efektas su Greenify!

Skystos dienos dozės

Būtinų medžiagų tvirtiems kaulams ir dantims.

Saugi augalinė formulė

Tinka ir veganams.

Skysta forma

Greitesnis, efektyvesnis pasisavinimas.

Patogus vartojimas

Tik 1 buteliukas per dieną.

Kalcis reikalingas normaliai dantų ir kaulų būklei palaikyti. Fosforas padeda palaikyti normalią dantų ir kaulų būklę. Vitaminas D padeda palaikyti normalų kalcio ir fosforo įsisavinimą. Vitaminas K padeda palaikyti normalią kaulų būklę.

Vanduo, mikronizuotas kalcio fosfatas (ortofosforo rūgšties kalcio druskos, emulsiklis – sojų lecitinas), stabilizatorius – ksilitolis, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga – citrinų rūgštis, natūrali persikų kvapioji medžiaga, tirštiklis – ksantano derva, konservantai – natrio benzoatas ir kalio sorbatas, menachinonas-7 (vitaminas K2), cholekalciferolis (vitaminas D3).

10ML RMV*
Kalcis 500 mg 62,5 %
Fosforas 250 mg 35,8 %
Vitaminas K2 75 µg 100 %
Vitaminas D3 25 µg (1000 TV) 500 %

*RMV – referencinė maistinė vertė

Rekomenduojama vaikams nuo 12 metų ir suaugusiesiems, tame tarpe ir 60 m. bei vyresniems žmonėms, gerti po 1 buteliuką per dieną po valgio. Prieš vartojimą suplakti. Rekomenduojama vartoti bent 3 mėnesius.

LAIKYMAS: laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, sausoje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Supakuotas naudojant apsaugines dujas.

Maisto papildas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Pirkėjų patirtys

Norite palikti savo atsiliepimą? Palikti atsiliepimą

Elena S.

Vaistininkė rekomendavo perkant maisto papildus sąnariams, kaip papildomą apsaugą išlikti sveikai traumų sezono metu, esant didžiulei tikimybei paslysti.

Irena V.

Perskaičiusi informaciją, kad kasmet prarandame po 2-3% kaulų masės, nusprendžiau sustiprinti savo kaulus ir dantis su Greenify Strong bones shots, kurį labai patogu vartoti, o skonis superinis!

Marius G.

Sužavėjo puiki maisto papildo sudėtis ir tai, kad jame nėra pridėtinio cukraus bei laktozės, kurios mano organizmas netoleruoja.

Marija J.

Vaistininkė patarė vartoti šį maisto papildą, kad užtikrinti reikiamą kiekį medžiagų būtinų kaulams ir dantims, kurių ypač mažėja po menopauzės.